Usługi

Badamy potrzeby, projektujemy rozwiązania i moderujemy procesy w oparciu o użytkownika. Jesteśmy tu dla Ciebie i do Ciebie dostosowujemy nasze techniki, dlatego wybranie Thinkle jest najlepszą decyzją.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wspieramy Twoje działania na różne sposoby, a przy każdym z nich kierujemy się ideą Human-Centered Design. Jako agencja kreatywna specjalizująca się m.in. w Design Thinking, razem z Tobą zastanawiamy się, jak ulepszyć Customer Experience oraz jak wdrożyć innowacje do firmy.

Projektowanie usług Wrocław

Projektowanie produktów i usług

Chcemy poznać Twoje potrzeby, zrozumieć Twoich użytkowników i wypracować dla Twojego przedsiębiorstwa rozwiązania, które pokochają Twoi klienci.

Projektowanie usług Wrocław

Badanie konsumentów

Wiemy jak ważne jest dla przyszłości Twojego przedsiębiorstwa, więc przeprowadzimy dla Ciebie zaawansowane badanie, abyś mógł na podstawie wniosków z niego podjąć strategiczne decyzje.

Service Design Wrocław

Warsztaty badawcze

Chcesz wiedzieć, w którą stronę rozwijać swoje produkty i usługi, aby zwiększyć sprzedaż? Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółowe warsztaty badawcze, które oszczędzą Twoje zasoby dzięki szybkim i zaplanowanym działaniom.

Projektowanie usług Wrocław

Fast Design

Twoje projekty wydłużają się w czasie? Wiesz już, że sprawna komunikacja z klientem podczas projektu decyduje o jego powodzeniu? Pomożemy Ci skrócić czas trwania projektu poprzez usprawnienie komunikacji z klientem, tak abyście znaleźli Wasz wspólny język.

Projektowanie usług Wrocław

Analiza trendów

Dynamiczne otoczenie i zmienne zwyczaje konsumenckie wymuszają na przedsiębiorstwach ciągłe udoskonalanie swojej oferty. Pomożemy Ci stworzyć rozwiązania zgodne z nadchodzącymi trendami i wyprzedzić konkurencję.

Konsulting biznesowy

Moderacja sesji kreatywnej

Pomożemy Ci zrozumieć, w jaki sposób dopasowywać poznane narzędzia do Twoich problemów. Warsztaty kreatywne będą okazją, by dogłębnie przyswoić z zespołem nowe techniki na Waszych wyzwaniach.

Projektowanie usług Wrocław

Szkolenia biznesowe

Przeprowadzamy szkolenia z myślenia projektowego dla managerów, dla przedsiębiorców oraz pracowników działów sprzedaży, HR, marketingu, rozwoju czy UX.

Szkolenie Design Thinking
Agencja kreatywna Wrocław
Projektowanie usług
Warsztat badawczy
Projektowanie usług
Analiza trendów

Human-Centered Design

Design Thinking Wrocław

Creative problem solving

Poszukujemy oryginalnego i pionierskiego rozwiązania problemu. Design Thinking pozwala na tworzenie rozwiązań pożądanych przez użytkowników i spełniających ich oczekiwania, technologicznie wykonalnych oraz ekonomicznie uzasadnionych.

Design Thinking Wrocław

Koncentracja na potrzebach użytkownika

Procesy rozpoczynamy od badań jakościowych, podczas których analizujemy problemy grup docelowych. Przeprowadzamy wywiady etnograficzne, obserwacje, tworzymy persony oraz ścieżki klienta.

Design Thinking

Prototypowanie i testy

Generujemy masę szalonych i kreatywnych pomysłów. Rozbudowujemy je do koncepcji, tak aby zbudować prawdziwe i namacalne prototypy wybranych z nich. Następnie powracamy do użytkowników po informacje zwrotne. Testy, poprzednio zaplanowane, przeprowadzamy wśród zdefiniowanych grup docelowych. Testerzy opiniują użyteczność rozwiązań, a my doskonalimy prototyp do momentu, aż nie sprosta ich oczekiwaniom.

Stwórzmy coś razem

Pomagamy zmieniać perspektywę i dostosowywać się do wymagań rynku.

Specjalizujemy się w:

  • audycie oraz kreacji produktów i usług,
  • badaniu rynku,
  • facylitacji sesji kreatywnych.