Usługi

Badamy potrzeby, projektujemy rozwiązania i moderujemy procesy w oparciu o użytkownika. Jesteśmy tu dla Ciebie i do Ciebie dostosowujemy nasze techniki, dlatego wybranie Thinkle jest najlepszą decyzją.

Projektowanie usług Wrocław

Projektowanie produktów i usług

Chcemy poznać Twoje potrzeby, zrozumieć Twoich użytkowników i wypracować dla Twojego przedsiębiorstwa rozwiązania, które pokochają Twoi klienci.

Konsulting biznesowy

Moderacja sesji kreatywnej

Pomożemy Ci zrozumieć, w jaki sposób dopasowywać poznane narzędzia do Twoich problemów. Warsztaty kreatywne będą okazją, by dogłębnie przyswoić z zespołem nowe techniki na Waszych wyzwaniach.

Service Design Wrocław

Warsztaty badawcze

Regularne badanie konsumentów jest kluczowe do udoskonalania oferty. Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółowy warsztat badawczy, dzięki któremu posiądziesz informacje potrzebne do rozwoju Twoich produktów i usług.

Service Design Wrocław

Optymalizacja procesów

Dzięki badaniom jakościowym na temat procesów działających w przedsiębiorstwie, jesteśmy w stanie je usprawnić.

Projektowanie usług Wrocław

Badanie rynku

Wiemy jak ważne jest dla przyszłości Twojego przedsiębiorstwa, więc przeprowadzimy dla Ciebie zaawansowane badanie, abyś mógł na podstawie wniosków z niego podjąć strategiczne decyzje.

Projektowanie usług Wrocław

Analiza trendów

Dynamiczne otoczenie i zwyczaje konsumenckie wymuszają na przedsiębiorstwach ciągłe udoskonalanie swojej oferty. Pomożemy Ci stworzyć rozwiązania zgodne z trendami.

Projektowanie usług Wrocław

Projektowy Levelup

Sprawna komunikacja podczas projektu decyduje o jego powodzeniu. Aby to osiągnąć, pomożemy Ci stworzyć dopasowany do Twojej organizacji system komunikacji, zarówno wewnętrznej, jak i z Twoimi klientami.

Service Design Wrocław

Audyt produktów i usług

Chcesz wiedzieć, jak użytkownik widzi Twój produkt/usługę? Dzięki naszym audytom będziesz miał taką możliwość.

Projektowanie usług Wrocław

Szkolenia biznesowe

Przeprowadzamy szkolenia z myślenia projektowego dla managerów, dla przedsiębiorców oraz pracowników działów sprzedaży, HR, marketingu, rozwoju czy UX.

Human-Centered Design

Design Thinking Wrocław

Creative problem solving

Poszukujemy oryginalnego i pionierskiego rozwiązania problemu. Design Thinking pozwala na tworzenie rozwiązań pożądanych przez użytkowników i spełniających ich oczekiwania, technologicznie wykonalnych oraz ekonomicznie uzasadnionych.

Design Thinking Wrocław

Koncentracja na potrzebach użytkownika

Procesy rozpoczynamy od badań jakościowych, podczas których analizujemy problemy grup docelowych. Przeprowadzamy wywiady etnograficzne, obserwacje, tworzymy persony oraz ścieżki klienta.

Design Thinking

Prototypowanie i testy

Generujemy masę szalonych i kreatywnych pomysłów. Rozbudowujemy je do koncepcji, tak aby zbudować prawdziwe i namacalne prototypy wybranych z nich. Następnie powracamy do użytkowników po informacje zwrotne. Testy, poprzednio zaplanowane, przeprowadzamy wśród zdefiniowanych grup docelowych. Testerzy opiniują użyteczność rozwiązań, a my doskonalimy prototyp do momentu, aż nie sprosta ich oczekiwaniom.

Stwórzmy coś razem

Pomagamy zmieniać perspektywę i dostosowywać się do wymagań rynku.

Specjalizujemy się w:

  • audycie oraz kreacji produktów i usług,
  • badaniu rynku,
  • facylitacji sesji kreatywnych.