Usługi

Badamy potrzeby, projektujemy rozwiązania i moderujemy procesy w oparciu o użytkownika. Jesteśmy tu dla Ciebie i do Ciebie dostosowujemy nasze techniki, dlatego wybranie Thinkle jest najlepszą decyzją.

Audyt produktów i usług

Chcesz wiedzieć, jak użytkownik widzi Twój produkt/usługę? Dzięki naszym audytom będziesz miał taką możliwość.

analiza strategiczna

Badanie rynku

Wiemy jak ważne jest dla przyszłości Twojego przedsiębiorstwa, więc przeprowadzimy dla Ciebie zaawansowane badanie, abyś mógł na podstawie wniosków z niego podjąć strategiczne decyzje.

Facylitacje

Szukasz kogoś kto przeprowadzi Twój zespół przez proces bądź sesję kreatywną? Dobrze trafiłeś.

badania rynku

Tworzenie produktów, usług i procesów

Chcemy poznać Twoje potrzeby, zrozumieć Twoich użytkowników i wypracować dla Twojego przedsiębiorstwa rozwiązania, które pokochają Twoi klienci.

Human-Centered Design

techniki kreatywne

Creative problem solving

Poszukujemy oryginalnego i pionierskiego rozwiązania problemu. Design Thinking pozwala na tworzenie rozwiązań pożądanych przez użytkowników i spełniających ich oczekiwania, technologicznie wykonalnych oraz ekonomicznie uzasadnionych.

user shadowing

Koncentracja na potrzebach użytkownika

Procesy rozpoczynamy od badań jakościowych, podczas których analizujemy problemy grup docelowych. Przeprowadzamy wywiady etnograficzne, obserwacje, tworzymy persony oraz ścieżki klienta.

facylitacje

Prototypowanie i testy

Generujemy masę szalonych i kreatywnych pomysłów. Rozbudowujemy je do koncepcji, tak aby zbudować prawdziwe i namacalne prototypy wybranych z nich. Następnie powracamy do użytkowników po informacje zwrotne. Testy, poprzednio zaplanowane, przeprowadzamy wśród zdefiniowanych grup docelowych. Testerzy opiniują użyteczność rozwiązań, a my doskonalimy prototyp do momentu, aż nie sprosta ich oczekiwaniom.

Porozmawiajmy

Pomagamy zmieniać perspektywę i dostosowywać się do wymagań rynku.

Specjalizujemy się w:

  • audycie oraz kreacji produktów i usług,
  • badaniu rynku,
  • facylitacji sesji kreatywnych.