Szkolenia biznesowe

Przeprowadzamy szkolenia z myślenia projektowego dla managerów, dla przedsiębiorców oraz pracowników działów sprzedaży, HR, marketingu, rozwoju czy UX. 

Dlaczego warto

Szkolenia biznesowe wrocław

Techniki
kreatywne

Jak zrobić Customer Journey Map? Jakie są case study Design Thinking? Już nigdy nie będziesz miał problemu z odpowiedzeniem na te pytania lub tworzeniem rozwiązań na pojawiające się wyzwania w Twoim przedsiębiorstwie.

Zbieranie feedbacku od odbiorcy

Poznasz niezbędne narzędzia służące badaniu rynku oraz badaniu i analizowaniu opinii od swoich klientów oraz pracowników.

Szkolenia biznesowe wrocław

Zbadanie potrzeb klienta

Dowiesz się, w jaki sposób poprawnie zdefiniować potrzeby użytkownika Twojego produktu czy usługi.

Szkolenia biznesowe

Scenariusz szkolenia jest każdorazowo przygotowywany zgodnie z potrzebami uczestników. 

warsztaty design thinking wrocław

Szkolenie Design Thinking

Intensywny kurs przygotuje Cię do prowadzenia projektów przy pomocy Design Thinking. Zdobędziesz nowe umiejętności i wykorzystasz w praktyce zestaw narzędzi, dzięki którym nadasz swojej pracy projektowej nowej jakości.

Nasze szkolenie Design Thinking pomoże Ci spojrzeć na dane wyzwanie oczami użytkownika oraz przy użyciu odpowiednich metod wydobędzie z Ciebie pokłady kreatywności.

warsztaty design thinking wrocław

Szkolenie Service Design

Usługa powinna dawać użytkownikowi pewne wartości, których on oczekuje. Projektowanie oparte na badaniach potrzeb odbiorców to szybki sposób na stworzenie innowacyjnej usługi, z której Twoi klienci chętnie będą korzystać. 

Podczas warsztatu dowiesz się między innymi jak tworzyć Customer Journey Map, storyboardy czy scenariusze usług. 

 

Szkoleniowcy

Karolina Jurewicz

CEO oraz Product and Service Designer w agencji doradczej Thinkle. Facylitator procesów i koordynator projektów realizowanych metodyką Design Thinking dla Hicron oraz WKS Śląsk Wrocław. Korzystając z narzędzi Human-Centered Design, poszukuje możliwości zwiększania potencjału ludzkiego. Doświadczona w branży finansowej oraz w marketingu internetowym. Wspierała działania marketingowe zakończonej sukcesem akcji crowdfundingowej Doctor Brew na platformie Crowdway.  Kiedy nie pracuje, odkrywa nowe smaki i regularnie odwiedza wrocławskie teatry.

Damian Fabich

Project Manager oraz Scrum Master w Thinkle; wcześniej kierownik projektów w spółce zajmującą się architekturą kosmiczną Space is More. Praktyk metodyki Design Thinking w projektach dla Bergman Engineering, WKS Śląsk Wrocław czy analogowej bazy kosmicznej Lunares Research Station. Absolwent organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. W wolnym czasie preferuje aktywny odpoczynek lub dobrą historię, niezależnie od medium, które ją opowiada.

Joanna Cholewka

Na co dzień związana z działem CSM w spółce LiveChat –  jednym z największych polskich startupów. Narzędzia Human-Centered Design wspierają ją codziennie podczas budowy strategii działań, czy dbania o relacje z klientami. Współkoordynator wielu projektów realizowanych w myśl założeń Service Design. W Thinkle zajmuje stanowisko Account Executive. Jej drugą stroną jest windsurfing, koszykówka oraz grafika komputerowa.

Anna Kita

Zgłębia tajniki brandingu, PR oraz CX. W przeszłości zaangażowana w wiele działaności wolontaryjnych, między innymi w Narodowym Forum Muzyki czy podczas Festiwalu Watchdocs będąc członkiem Amnesty International Polska. Często podróżuje, interesuje się piłką ręczną oraz turystyką górską.

Stwórzmy coś razem

Pomagamy zmieniać perspektywę i dostosowywać się do wymagań rynku.

Specjalizujemy się w:

  • audycie oraz kreacji produktów i usług,
  • badaniu rynku,
  • facylitacji sesji kreatywnych.