Optymalizacja procesów

Chcemy poznać Twoje potrzeby, zrozumieć Twoich pracowników i wypracować dla Twojego przedsiębiorstwa rozwiązania, które usprawnią Wasze działania.

W jakich działach wdrażamy usprawnienia?

Audyt procesów biznesowych

Dział sprzedaży

Możemy przeprowadzić audyt procesu obsługi klienta, poprawić efektywność zarządzania bazą klientów, zoptymalizować wielokanałowy proces sprzedażowy oraz opracować niezawodny system lojalnościowy.

Projektowanie usług Wrocław

Dział HR

Do naszych zadań może należeć stworzenie skutecznego systemu rekrutacji pracowników, modernizowanie rozwiązań związanych z komunikacją w przedsiębiorstwie, jak i zaprojektowanie efektywnych narzędzi do zbierania opinii Twoich pracowników.

Dział marketingu

Doświadczenie klienta staje się znaczącym polem do konkurencji między przedsiębiorstwami. Wdrożymy do działu marketingu narzędzia pozwalające na sprawne badanie klientów.

Jak optymalizujemy procesy?

Dzięki badaniom jakościowym na temat procesów działających w przedsiębiorstwie, jesteśmy w stanie je usprawnić. 

Analiza Trendów Wrocław

Przed rozpoczęciem optymalizacji

Określimy wspólnie z Tobą cele strategiczne współpracy oraz mierniki realizacji. Zmapujemy procesy realizowane w Twojej organizacji i znajdziemy przestrzenie do usprawnień.

Optymalizacja procesu

Przeprowadzimy badania jakościowe wśród Twoich pracowników, a na ich podstawie zaprojektujemy usprawnienia realizowanych przez nich procedur.

Analiza Trendów Wrocław
Analiza Trendów Wrocław

Po zakończonym projektowaniu

Analizujemy zdobyte informacje. Tworzymy i przedstawiamy Ci raport z wnioskami z badań oraz rekomendacjami wdrożeń usprawnień od zespołu Thinkle.

Stwórzmy coś razem

Pomagamy zmieniać perspektywę i dostosowywać się do wymagań rynku.

Specjalizujemy się w:

  • audycie oraz kreacji produktów i usług,
  • badaniu rynku,
  • facylitacji sesji kreatywnych.