Konsulting biznesowy

Szukasz kogoś, kto przeprowadzi Twój zespół przez proces tworzenia produktu lub sesję kreatywną? W takim razie nasz konsulting biznesowy jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Service Design Wrocław

Warsztaty badawcze

Regularne badanie konsumentów jest kluczowe do udoskonalania oferty. Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółowy warsztat badawczy, dzięki któremu posiądziesz informacje potrzebne do rozwoju Twoich produktów i usług.

Projektowanie usług Wrocław

Analiza trendów

Dynamiczne otoczenie i zwyczaje konsumenckie wymuszają na przedsiębiorstwach ciągłe udoskonalanie swojej oferty. Pomożemy Ci stworzyć rozwiązania zgodne z trendami.

Projektowanie usług Wrocław

Projektowy Level Up

Sprawna komunikacja podczas projektu decyduje o jego powodzeniu. Aby to osiągnąć, pomożemy Ci stworzyć dopasowany do Twojej organizacji system komunikacji, zarówno wewnętrznej, jak i z Twoimi klientami.

Konsulting biznesowy

Moderacja sesji kreatywnej

Pomożemy Ci zrozumieć, w jaki sposób dopasowywać poznane narzędzia do Twoich problemów. Warsztaty kreatywne będą okazją, by dogłębnie przyswoić z zespołem nowe techniki na Waszych wyzwaniach.

Innowacje w biznesie

Konsulting biznesowy

Dlaczego?

Kreowanie rozwiązań odpowiadających na potrzeby klienta potrafi być wyboistą podróżą. Nasz facylitator wykorzystując założenia oraz narzędzia Design Thinking i Service Design pomaga zespołom w stworzyć prototypy gotowe do testów z użytkownikami.

W jaki sposób?

Facylitacje odbywają się w formie warsztatowej. Moderujemy zespół projektowy przez kolejne etapy tworzenia produktu, usługi czy procesu. Pomagamy zrozumieć skuteczne narzędzia do badania potrzeb i pracy kreatywnej. Uczestnicy zdobywają kompetencje potrzebne do prowadzenia projektów stawiających użytkownika w centrum.

Konsulting biznesowy

Dla kogo?

Przedsiębiorstw poszukujących narzędzi i sposobów umożliwiających wydajniejszą oraz efektywniejszą pracę zespołów projektowych. Facylitacje dedykujemy działom produktowym, sprzedaży, marketingu, rozwoju oraz HR.

Stwórzmy coś razem

Pomagamy zmieniać perspektywę i dostosowywać się do wymagań rynku.

Specjalizujemy się w:

  • audycie oraz kreacji produktów i usług,
  • badaniu rynku,
  • facylitacji sesji kreatywnych.