Konsulting biznesowy

Szukasz kogoś, kto przeprowadzi Twój zespół przez proces tworzenia produktu lub sesję kreatywną? W takim razie nasz konsulting biznesowy jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wspieramy Twoje działania na różne sposoby, a przy każdym z nich kierujemy się ideą Human-Centered Design. Jako agencja kreatywna specjalizująca się m.in. w Design Thinking, razem z Tobą zastanawiamy się, jak ulepszyć Customer Experience oraz jak wdrożyć innowacje do firmy.

Service Design Wrocław

Warsztaty badawcze

Chcesz wiedzieć, w którą stronę rozwijać swoje produkty i usługi, aby zwiększyć sprzedaż? Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółowe warsztaty badawcze, które oszczędzą Twoje zasoby dzięki szybkim i zaplanowanym działaniom.

Projektowanie usług Wrocław

Analiza trendów

Dynamiczne otoczenie i zmienne zwyczaje konsumenckie wymuszają na przedsiębiorstwach ciągłe udoskonalanie swojej oferty. Pomożemy Ci stworzyć rozwiązania zgodne z nadchodzącymi trendami i wyprzedzić konkurencję.

Projektowanie usług Wrocław

Fast Design

Twoje projekty wydłużają się w czasie? Wiesz już, że sprawna komunikacja z klientem podczas projektu decyduje o jego powodzeniu? Pomożemy Ci skrócić czas trwania projektu poprzez usprawnienie komunikacji z klientem, tak abyście znaleźli Wasz wspólny język.

Konsulting biznesowy

Moderacja sesji kreatywnej

Pomożemy Ci zrozumieć, w jaki sposób dopasowywać poznane narzędzia do Twoich problemów. Warsztaty kreatywne będą okazją, by dogłębnie przyswoić z zespołem nowe techniki na Waszych wyzwaniach.

Innowacje w biznesie

Konsulting biznesowy

Dlaczego?

Kreowanie rozwiązań odpowiadających na potrzeby klienta potrafi być wyboistą podróżą. Nasz facylitator wykorzystując założenia oraz narzędzia Design Thinking i Service Design pomaga zespołom w stworzyć prototypy gotowe do testów z użytkownikami.

W jaki sposób?

Facylitacje odbywają się w formie warsztatowej. Moderujemy zespół projektowy przez kolejne etapy tworzenia produktu, usługi czy procesu. Pomagamy zrozumieć skuteczne narzędzia do badania potrzeb i pracy kreatywnej. Uczestnicy zdobywają kompetencje potrzebne do prowadzenia projektów stawiających użytkownika w centrum.

Konsulting biznesowy

Dla kogo?

Przedsiębiorstw poszukujących narzędzi i sposobów umożliwiających wydajniejszą oraz efektywniejszą pracę zespołów projektowych. Facylitacje dedykujemy działom produktowym, sprzedaży, marketingu, rozwoju oraz HR.

Stwórzmy coś razem

Pomagamy zmieniać perspektywę i dostosowywać się do wymagań rynku.

Specjalizujemy się w:

  • audycie oraz kreacji produktów i usług,
  • badaniu rynku,
  • facylitacji sesji kreatywnych.