Facylitacje

Szukasz kogoś, kto przeprowadzi Twój zespół przez proces tworzenia produktu lub sesję kreatywną? Spieszymy z pomocą.

Warto wiedzieć

techniki kreatywne

Dlaczego?

Kreowanie rozwiązań odpowiadających na potrzeby klienta potrafi być wyboistą podróżą. Nasz facylitator wykorzystując założenia oraz narzędzia Design Thinking i Service Design pomaga zespołom stworzyć prototypy gotowe do testów z użytkownikami.

audyt

W jaki sposób?

Facylitacje odbywają się w formie warsztatowej. Moderujemy zespół projektowy przez kolejne etapy tworzenia produktu, usługi czy procesu. Pomagamy zrozumieć skuteczne narzędzia do badania potrzeb i pracy kreatywnej. Uczestnicy zdobywają kompetencje potrzebne do prowadzenia projektów stawiających użytkownika w centrum.

facylitacje

Dla kogo?

Przedsiębiorstw poszukujących narzędzi i sposobów umożliwiających wydajniejszą oraz efektywniejszą pracę zespołów projektowych. Facylitacje dedykujemy działom produktowym, sprzedaży, marketingu, rozwoju oraz HR.

service design
Projektowanie eventu
projektowanie usług
Projektowanie usługi
sesje kreatywne
Moderacja sesji kreatywnej

Moderacja sesji kreatywnej

analiza strategiczna

/02

Burza mózgów się nie sprawdza?

Najpopularniejsze narzędzie do szukania nowych pomysłów i jedno z najmniej skutecznych. Poznaj inne, bardziej angażujące techniki kreatywne, które przełożą się na efektywniejszą współpracę oraz większe zaangażowanie zespołu.

 

Twórz tysiące innowacyjnych rozwiązań

Pomożemy Ci zrozumieć, w jaki sposób dopasowywać poznane narzędzia i techniki do Twoich problemów.

Facilitacja dla działu Human Resources

Moduł: Jak poznać i zdefiniować problemy pracownika?

Employee Experience odgrywa znaczącą rolę podczas decyzji o zmianie pracodawcy. Przejdziesz przez dwa etapy metodyki Design Thinking, empatię i definiowanie problemów, oraz dowiesz się, w jaki sposób lepiej badać potrzeby pracowników przedsiębiorstwa.

Moduł: Jak znaleźć idealnego kandydata i usprawnić proces rekrutacji?

Swoją reputację możesz budować 20 lat, ale zniszczyć w 5 minut. Pierwsze wrażenie ma ogromny wpływ na dalszą relację z kandydatem. Nauczysz się wykorzystywać sprawdzone narzędzia Service Design do projektowania procesu rekrutacyjnego i onboardingu.

 

Moduł: Jak skutecznie projektować działania Employer Brandingowe?

Przyjazna atmosfera i możliwości rozwoju jeszcze nigdy nie były dla pracowników tak ważne. Poznasz narzędzia, które wspomogą Cię w projektowaniu rozwiązań Employer Brandingowych.

 

Facylitacja procesu projektowego

/02

design thinking

Szukasz nowych narzędzi do pracy?

Podczas facylitacji wzbogacamy Twój tok postępowania o skuteczne narzędzia i techniki do badań potrzeb odbiorców, generowania rozwiązań oraz testowania prototypów.

Chcesz sprawdzić Design Thinking?

Słyszałeś o metodyce i chciałbyś dostosować ją do pracy swojego zespołu? Przeprowadzimy Was przez cały proces i pomożemy dobrać takie elementy, które będą najlepiej dopasowane do specyfiki branży.

Stwórzmy coś razem

Pomagamy zmieniać perspektywę i dostosowywać się do wymagań rynku.

Specjalizujemy się w:

  • audycie oraz kreacji produktów i usług,
  • badaniu rynku,
  • facylitacji sesji kreatywnych.