Facylitacje

Szukasz kogoś, kto przeprowadzi Twój zespół przez proces tworzenia produktu lub sesję kreatywną? Spieszymy z pomocą.

Warto wiedzieć

Dlaczego?

Kreowanie rozwiązań odpowiadających na potrzeby klienta potrafi być wyboistą podróżą. Nasz facylitator wykorzystując założenia oraz narzędzia Design Thinking i Service Design pomaga zespołom stworzyć prototypy gotowe do testów z użytkownikami.

W jaki sposób?

Facylitacje odbywają się w formie warsztatowej. Moderujemy zespół projektowy przez kolejne etapy tworzenia produktu, usługi czy procesu. Pomagamy zrozumieć skuteczne narzędzia do badania potrzeb i pracy kreatywnej. Uczestnicy zdobywają kompetencje potrzebne do prowadzenia projektów stawiających użytkownika w centrum.

Dla kogo?

Przedsiębiorstw poszukujących narzędzi i sposobów umożliwiających wydajniejszą oraz efektywniejszą pracę zespołów projektowych. Facylitacje dedykujemy działom produktowym, sprzedaży, marketingu, rozwoju oraz HR.

Projektowanie eventu
Projektowanie usługi
Moderacja sesji kreatywnej

Moderacja sesji kreatywnej

DSC_7625

/02

Burza mózgów się nie sprawdza?

Najpopularniejsze narzędzie do szukania nowych pomysłów i jedno z najmniej skutecznych. Poznaj inne, bardziej angażujące techniki kreatywne, które przełożą się na efektywniejszą współpracę oraz większe zaangażowanie zespołu.

 

Twórz tysiące innowacyjnych rozwiązań

Pomożemy Ci zrozumieć, w jaki sposób dopasowywać poznane narzędzia i techniki do Twoich problemów.

Facilitacja dla działu Human Resources

Moduł: Jak poznać i zdefiniować problemy pracownika?

Employee Experience odgrywa znaczącą rolę podczas decyzji o zmianie pracodawcy. Przejdziesz przez dwa etapy metodyki Design Thinking, empatię i definiowanie problemów, oraz dowiesz się, w jaki sposób lepiej badać potrzeby pracowników przedsiębiorstwa.

Moduł: Jak znaleźć idealnego kandydata i usprawnić proces rekrutacji?

Swoją reputację możesz budować 20 lat, ale zniszczyć w 5 minut. Pierwsze wrażenie ma ogromny wpływ na dalszą relację z kandydatem. Nauczysz się wykorzystywać sprawdzone narzędzia Service Design do projektowania procesu rekrutacyjnego i onboardingu.

 

Moduł: Jak skutecznie projektować działania Employer Brandingowe?

Przyjazna atmosfera i możliwości rozwoju jeszcze nigdy nie były dla pracowników tak ważne. Poznasz narzędzia, które wspomogą Cię w projektowaniu rozwiązań Employer Brandingowych.

 

Facylitacja procesu projektowego

/02

dsc-7501

Szukasz nowych narzędzi do pracy?

Podczas facylitacji wzbogacamy Twój tok postępowania o skuteczne narzędzia i techniki do badań potrzeb odbiorców, generowania rozwiązań oraz testowania prototypów.

Chcesz sprawdzić Design Thinking?

Słyszałeś o metodyce i chciałbyś dostosować ją do pracy swojego zespołu? Przeprowadzimy Was przez cały proces i pomożemy dobrać takie elementy, które będą najlepiej dopasowane do specyfiki branży.

Stwórzmy coś razem

Pomagamy zmieniać perspektywę i dostosowywać się do wymagań rynku.

Specjalizujemy się w:

  • audycie oraz kreacji produktów i usług,
  • badaniu rynku,
  • facylitacji sesji kreatywnych.